Семінар "Професіоналізм під час війни"

Лекція

Тактична комунікація для медиків

Як підтримувати тих, хто вижив

Про лекцію

📅 9 липня (вівторок)⏱ з 19:00 - 20:30ОНЛАЙНПосилання на реєстрацію: https://forms.gle/vSUFgHKAyyKXqqhV9
✏️ Тактична комунікація – це безпосередня взаємодія. Виявилося, що війна суттєво вплинула майже на всі сторони нашого життя і всім треба під це адаптуватися.
У однойменному посібнику ми узагальнили способи, які знайшли та використовують наші українські медики, як військові, так і цивільні, для того, щоб попри найважчі обставини через розмову допомагати тим, кого вони лікують, собі та колегам. Ми шукали такі способи, які працюють і в окопі під обстрілом, і в санаторії на відновленні, і в шпиталі, і в цивільній поліклініці, і навіть у стоматології.
Більше про способи і алгоритми допомоги один одному через розмову можна буде дізнатися на лекції, яку проведе волонтер нашого проєкту, лікар-психіатр, психотерапевт, завідувач поліклініки КНП «Клінічна лікарня «ПСИХІАТРІЯ» у місті Київ, Микола Неміш.
Запрошуємо всіх охочих. Лекція безкоштовна, долучитися можна за попередньою реєстрацією.
Будемо раді побачитися з вами, обговорити нагальні теми, зокрема про те, як налагодити ефективну комунікацію людям, що рятують наші життя і життя наших Захисників та Захисниць.
Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/66bHMouFvf227RsA8Посилання на посібник "Тактична комунікація для медиків"
До зустрічі!👀❤️
Якщо маєте питання, просимо звертатися: Романова Дарія - 0668527150 (whatsapp, telegram, viber) ; ел. пошта - .moc.liamg%402avonamorrad

Антон Семенов "Поговори зі мною"

Контакти

Якщо у вас є питання, пропозиції або бажання поділитися власним досвідом, ми завжди відкриті

Антон Семенов

+38 095 503 06 65

moc.liamg%409002getatarts