Семінар "Професіоналізм під час війни"

Лекція 

Тактична комунікація для закладів освіти

Як спілкуватися з учнямі та їхніми батьками під час війни

Про лекцію

3 липня (середа)⏱ з 19:00 - 20:30.📍 м. Київ, вул. Хрещатик, 34 Книгарня "Сенс"Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/ugcfWn99aYkYUacN8
✏️ Посібник "Тактична комунікація для закладів освіти" про те, як спілкуватися з учнями та їхніми батьками під час війни. Це збірник практичних порад, зібраних і перевірених на досвіді українських вчителів.
В межах проєкту «Як ти, брате?» ми дослідили, як війна вплинула на роботу закладів освіти в Україні, як саме змінилася робота вчителів після 24 лютого 2022 року, і узагальнили досвід того, як українські вчителі вже справляються з новими викликами.
У проєкті ми прийшли до висновку, що коли батьки знають, що їхні діти в надійних руках, що про них піклуються і дбають про їхню безпеку, вони можуть зробити більше для перемоги. Коли вчителі знають, що робити в складних ситуаціях та як їм запобігти, вони відчувають себе спокійніше і можуть цей спокій передати учням та їхнім батькам.
Про те, як наші українські освітяни, батьки та діти навчилися справлятися із труднощами комунікації під час війни, про їхній досвід та практичні поради, які ми змогли описати у посібнику "Тактична комунікація для закладів освіти", поговоримо на лекції, яку проведе волонтерка нашого проєкту, директорка з організаційного розвитку науково-дослідницької школи "Базис", розробниця навчальних форматів для дітей та дорослих, Ганна Усова.
На лекції ви зможете обговорити власний досвід, досвід знайомих викладачів, друзів і дітей. Ми дамо відповіді на загальні питання та ознайомимо вас із простим і практичним алгоритмом.
Велика подяка книгарні "Сенс", які виділили нам приміщення для проведення заходу. Радимо після лекції посидіти у них на першому поверсі, а також взяти собі пару посібників, і за тістечком і чаєм почитати у затишку книгарні.
Запрошуємо всіх охочих, вхід вільний за попередньою реєстрацією. 
Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/VENyU7gs4dZQS6RE8Посилання на посібник "Тактична комунікація для закладів освіти"
До зустрічі!👀❤️
Якщо маєте питання, просимо звертатися: Романова Дарія - 0668527150 (whatsapp, telegram, viber) ; ел. пошта - moc.liamg%402avonamorrad

Антон Семенов "Поговори зі мною"

Наші партнери

Illustration

Контакти

Якщо у вас є питання, пропозиції або бажання поділитися власним досвідом, ми завжди відкриті

Антон Семенов

+38 095 503 06 65

moc.liamg%409002getatarts