Посібник "Поговори зі мною"Волонтерьска спільнота

Давай поговоримо

Про спільноту

Мета волонтерської спільноти «Як ти, брате?» – зберігати єдністьукраїнців та посилювати взаємодопомогу. Для цього треба адаптуватися до умов тривалої повномасштабної війни, зберігати особисті стосунки, покращувати якість спілкування та вчитися надавати одне одному допомогу через розмову. Для нас це принципово, бо без цього іншими видами допомоги людина часто просто не може скористатися.
Ми хочемо навчати більше людей, проводити більш масштабні, системні, регулярні дослідження, для яких потрібне залучення якомога більшої кількості українців. Для цього треба багато навчатися, а також підготувати багато лекторів та дослідників. Тож, ми запрошуємо вас приєднатися до нашої волонтерської команди.
Зробіть свій внесок у формування української спільності
Волонтери нашої спільноти беруть на себе зобов’язання щомісяцябрати участь в коротких опитуваннях та щомісяця оплачувати членський внесок у розмірі 300 грн, який піде на друк посібників.
Члени нашої спільноти мають доступ до всього навчання, яке ми проводимо, а активісти волонтерської спільноти можуть взяти участь у зборі даних для досліджень, безкоштовно пройти навчання як лектори (із сертифікацією і посвідченням), мати постійний доступ до супервізії та підтримки.
Зараз ми проводимо навчання за 3 напрямами:
     1. «Як спілкуватися під час війни»     2. «Як організовувати та проводити групи підтримки»     3. «Базова психологічна допомога без психологічної освіти»
Якщо ви хочете створити регіональну волонтерську групу абоволонтерський штаб, ми підтримуємо вашу ініціативу матеріалами проєкту «Як ти, брате?», зв’язками, а також допоможемо реалізувати та масштабувати власні ініціативи.

Антон Семенов "Поговори зі мною"
Illustration

Навчання волонтерів

Illustration

Як спілкуватися під час війни


Illustration

Як організовувати та проводити групи підтримки


Illustration

Базова психологічна допомога без психологічної освіти


Наша волонтерська діяльність – це робота. Це складна і психологічно небезпечна робота. Тому ми ставимося до своїх дій серйозно і відповідально, розраховуємо свої особисті ресурси, враховуємо ризики та рефлексуємо після дій.
Ми не вживаємо алкоголь і психоактивні речовини під час дій і тоді, коли інші люди мають на нас розраховувати.
Ключовим фактором психологічної небезпеки під час війни є невизначеність, тому ми піклуємося про те, щоб бути для інших передбачуваними та надійними партнерами: ми прагнемо давати та виконувати обіцянки, чітко позначати колегам і співрозмовникам свої мотиви, цілі, способи їхнього досягнення, а також свої правила та гарантії.

Маніфест волонтерської команди проєкту «Як ти, брате?»

Контакти

Якщо у вас є питання, пропозиції або бажання поділитися власним досвідом, ми завжди відкриті

Антон Семенов

+38 095 503 06 65

moc.liamg%409002getatarts